Origins Mullet Soap & Sanitiser Dispenser | Black | 2294-14
£32.00
£32.00
£40.00
people are viewing this right now.
4 products sold in last 1 hours.
Couldn't load pickup availability
Estimated Shipping:
Please Note: Images are for illustration purposes only.
Product description
- Material: Thermoplastic resin
- Suitable for gel
- Capacity 350ml
- Finish:Black
- Concealed fixings
- 10 Year Guarantee
Technical Information
| Name | Origins Mullet Soap & Sanitiser Dispenser | Black | 2294-14 |
|---|---|
| Product Code: | 2294-14 |
| Vendor: | Origins Living |
| MPN: | 229414 |
| Width: | 63mm |
| Style: | Modern |
| Height: | 220mm |
| Manufacturer Guarantee: | 10 Years |
| Depth: | 90mm |
| Colour: | Matt Black |
| Material: | Thermoplastic resins |
| Type: | Soap Dispensers |
| Size: | 3 |
| Weight (KG): | 0.21 |
Deliveries
Delivery Policy
- Zone 1 & 2 orders are dispatched within 3-7 working days
- Express delivery within 1-3 working days
- Please Note: For Merlyn, Roman & Lakes products, please allow 4-9 working days for delivery unless Express is selected!
Delivery Map
Please refer to our Delivery Page for further information

Product Reviews
