Origins S Cube Soap Dispenser | Black | 173044
£104.00
£104.00
£130.00
people are viewing this right now.
4 products sold in last 1 hours.
Couldn't load pickup availability
Estimated Shipping:
Please Note: Images are for illustration purposes only.
Product description
Strikingly and deceptively simple: S Cube is the essence of contemporary styling – Bold and beautiful.
- Material: Brass
- Finish: Black
- Concealed fixings
- 10 Year Guarantee
Technical Information
| Name | Origins S Cube Soap Dispenser | Black | 173044 |
|---|---|
| Product Code: | 173044 |
| Vendor: | Origins Living |
| MPN: | 173044 |
| Width: | 85mm |
| Style: | Modern |
| Height: | 175mm |
| Manufacturer Guarantee: | 10 Years |
| Depth: | 104mm |
| Colour: | Matt Black |
| Range: | S Cube |
| Material: | Brass |
| Type: | Soap Dispensers |
| Size: | 2 |
Deliveries
Delivery Policy
- Zone 1 & 2 orders are dispatched within 3-7 working days
- Express delivery within 1-3 working days
- Please Note: For Merlyn, Roman & Lakes products, please allow 4-9 working days for delivery unless Express is selected!
Delivery Map
Please refer to our Delivery Page for further information

Product Reviews


