Origins Orion 700 x 700mm Mirror | B004877
£134.40
£134.40
£168.00
people are viewing this right now.
4 products sold in last 1 hours.
Couldn't load pickup availability
Estimated Shipping:
Please Note: Images are for illustration purposes only.
Product description
Angles, curves, curls and swirls – whatever your style, whatever your scheme, mix it up with mirrors that are both modern and traditional at the same time. A perfect choice for the perfect bathroom.
- 4mm mirror glass
- Modern Traditional design
- Bevelled edge
- 5 Year Guarantee
Technical Information
| Name | Origins Orion 700 x 700mm Mirror | B004877 |
|---|---|
| Product Code: | B004877 |
| Vendor: | Origins Living |
| MPN: | B004877 |
| Width: | 700mm |
| Style: | Modern |
| Shape: | Square |
| Height: | 700mm |
| Manufacturer Guarantee: | 5 Years |
| Depth: | 12mm |
| Colour: | Chrome |
| Type: | Standard Mirrors |
| Size: | 700mm |
| Weight (KG): | 4.9 |
Deliveries
Delivery Policy
- Zone 1 & 2 orders are dispatched within 3-7 working days
- Express delivery within 1-3 working days
- Please Note: For Merlyn, Roman & Lakes products, please allow 4-9 working days for delivery unless Express is selected!
Delivery Map
Please refer to our Delivery Page for further information

Product Reviews
