Origins Slim 600 x 600mm Square Mirror | VE88007
£88.00
£88.00
£110.00
people are viewing this right now.
5 products sold in last 1 hours.
Couldn't load pickup availability
Estimated Shipping:
Please Note: Images are for illustration purposes only.
Product description
- 4mm mirror glass
- Polished edge
- 5 Year Guarantee
Technical Information
| Name | Origins Slim 600 x 600mm Square Mirror | VE88007 |
|---|---|
| Product Code: | VE88007 |
| Vendor: | Origins Living |
| MPN: | VE88007 |
| Width: | 600mm |
| Style: | Modern |
| Shape: | Square |
| Height: | 600mm |
| Manufacturer Guarantee: | 5 Years |
| Depth: | 12mm |
| Colour: | Chrome |
| Range: | Slim |
| Type: | Standard Mirrors |
| Size: | 600mm |
| Weight (KG): | 3.6 |
Deliveries
Delivery Policy
- Zone 1 & 2 orders are dispatched within 3-7 working days
- Express delivery within 1-3 working days
- Please Note: For Merlyn, Roman & Lakes products, please allow 4-9 working days for delivery unless Express is selected!
Delivery Map
Please refer to our Delivery Page for further information

Product Reviews

