Trojan Laguna 1200mm Corner Bath Panel
£127.56
£127.56
£150.07
people are viewing this right now.
4 products sold in last 1 hours.
Couldn't load pickup availability
Estimated Shipping:
Please Note: Images are for illustration purposes only.
Product description
A corner bath such as the Trojan Laguna corner bath isn't complete without the curved panel to hide away all the pipework and create that gorgeous corner fit.
This panel is designed for use with the Trojan Laguna bath only. We can't guarantee that the panel will fit onto any other corner bath. It can however be cut down, if you need to fit this around skirting in a smaller bathroom or adjust the height for example.
Technical Information
| Name | Trojan Laguna 1200mm Corner Bath Panel |
|---|---|
| Product Code: | FB06656 |
| Vendor: | Trojan |
| MPN: | PO950 |
| Style: | Modern |
| Length: | 1200mm |
| Height: | 510mm |
| Colour: | White |
| Type: | Offset / Corner Bath Panels |
| Size: | 1200mm |
Deliveries
Delivery Policy
- Zone 1 & 2 orders are dispatched within 3-7 working days
- Express delivery within 1-3 working days
- Please Note: For Merlyn, Roman & Lakes products, please allow 4-9 working days for delivery unless Express is selected!
Delivery Map
Please refer to our Delivery Page for further information

Product Reviews


