Origins Dispenser Bottle 300ml & Pump | Clear/Black | BTL-113300-CL
£14.40
£14.40
£18.00
people are viewing this right now.
5 products sold in last 1 hours.
Couldn't load pickup availability
Estimated Shipping:
Please Note: Images are for illustration purposes only.
Product description
- Material: PET
- Finish: Clear transparent with black pump
- Suitable with BTL bottle holders
- Suitable for hole diameter 28mm
Technical Information
| Name | Origins Dispenser Bottle 300ml & Pump | Clear/Black | BTL-113300-CL |
|---|---|
| Product Code: | BTL-113300-CL |
| Vendor: | Origins Living |
| MPN: | BTL113300CL |
| Width: | 67mm |
| Style: | Modern |
| Height: | 157mm |
| Depth: | 67mm |
| Colour: | Clear |
| Type: | Soap Dispensers |
| Size: | 1 |
Deliveries
Delivery Policy
- Zone 1 & 2 orders are dispatched within 3-7 working days
- Express delivery within 1-3 working days
- Please Note: For Merlyn, Roman & Lakes products, please allow 4-9 working days for delivery unless Express is selected!
Delivery Map
Please refer to our Delivery Page for further information

Product Reviews
