Origins Revival 700mm x 500mm Mirror | B006697
£132.00
£132.00
£165.00
people are viewing this right now.
5 products sold in last 1 hours.
Couldn't load pickup availability
Estimated Shipping:
Please Note: Images are for illustration purposes only.
Product description
- 4mm mirror glass
- Modern Traditional design
- Bevelled edge
- 5 Year Guarantee
Technical Information
| Name | Origins Revival 700mm x 500mm Mirror | B006697 |
|---|---|
| Product Code: | B006697 |
| Vendor: | Origins Living |
| MPN: | B006697 |
| Width: | 500mm |
| Style: | Traditional |
| Shape: | Arched |
| Height: | 700mm |
| Manufacturer Guarantee: | 5 Years |
| Depth: | 12mm |
| Colour: | Chrome |
| Type: | Standard Mirrors |
| Size: | 500mm |
| Weight (KG): | 6.1 |
Deliveries
Delivery Policy
- Zone 1 & 2 orders are dispatched within 3-7 working days
- Express delivery within 1-3 working days
- Please Note: For Merlyn, Roman & Lakes products, please allow 4-9 working days for delivery unless Express is selected!
Delivery Map
Please refer to our Delivery Page for further information

Product Reviews

