Tavistock Match 1000mm Combination Vanity Unit (RH) | Gloss Light Grey | MAT10R.G
£393.45
£393.45
£645.00
people are viewing this right now.
5 products sold in last 1 hours.
Couldn't load pickup availability
Estimated Shipping:
Please Note: Images are for illustration purposes only.
Product description
Tavistock Match 1000mm Combination Vanity Unit (RH) - Gloss Light Grey - MAT10R.G
Match is the perfect minimal solution for a small space and creates a seamlessly contemporary look for your bathroom.
All Tavistock furniture is made from the very best quality materials and manufacturing techniques, and such is our confidence that we can offer a 10 year guarantee on all furniture units.
- Please Note: Basin, Pan, Cistern, Handles & Tap sold separately
- Great storage solution and perfect for small spaces
Technical Information
| Name | Tavistock Match 1000mm Combination Vanity Unit (RH) | Gloss Light Grey | MAT10R.G |
|---|---|
| Product Code: | MAT10R.G |
| Vendor: | Tavistock |
| MPN: | MAT10RG |
| Width: | 1000mm |
| Style: | Modern |
| Orientation: | Right Hand |
| Height: | 845mm |
| Depth: | 270mm |
| Colour: | Greys |
| Range: | Match |
| Type: | Combination Vanity Units |
| Size: | 1000mm |
| Door Type: | 2 Doors |
Deliveries
Delivery Policy
- Zone 1 & 2 orders are dispatched within 3-7 working days
- Express delivery within 1-3 working days
- Please Note: For Merlyn, Roman & Lakes products, please allow 4-9 working days for delivery unless Express is selected!
Delivery Map
Please refer to our Delivery Page for further information

Product Reviews










































